Specjalistyczna wiedza

Produkty ReduSystems oferuje firma Mardenkro, która jest globalnym liderem w dziedzinie regulacji warunków klimatycznych w szklarni. ReduSystems to od wielu lat forpoczta innowacji. W 2004 roku produkty ReduHeat zdobyły nagrodę targów Horti dla najbardziej innowacyjnego produktu.

W 2011 r. międzynarodowe jury ekspertów uznało ReduFuse za najbardziej innowacyjny produkt targów, znów więc mogliśmy wrócić do domu z nagrodą za innowację. Tych innowacji nie zawdzięczamy tylko sobie. Współpraca z wiodącymi ośrodkami badawczymi świata, wyższymi uczelniami i plantatorami pozwala stale tworzyć nowe produkty i testować je w praktyce. Rodzina ReduSystems powiększa się wyłącznie o produkty zapewniające zweryfikowaną wartość dodaną.

Dlaczego światło rozproszone jest skuteczne

Dlaczego światło rozproszone jest skuteczne

Gdy rozpraszany światło przy wysokim poziomie promieniowania, całkowita wydajność fotosyntetyczna uprawy wzrasta. Dlatego właśnie światło rozproszone powoduje zwiększenie plonów. Ponadto zmniejsza ona stres cieplny.

Mardenkro przedstawia system ReduWizard

Mardenkro przedstawia system ReduWizard

Które produkty ReduSystems najlepiej sprawdzą się w mojej sytuacji?
Mardenkro przedstawia system ReduWizard

Blokowanie promieniowania podczerwonego w celu kontrolowania temperatury roślin

Blokowanie promieniowania podczerwonego w celu kontrolowania temperatury roślin

Roślina składa się głównie z wody, promieniowanie podczerwone powoduje więc szybki wzrost jej temperatury. Woda bardzo dobrze pochłania promieniowanie podczerwone. Odbijanie promieniowanie podczerwonego, zanim przedostanie się ono do szklarni, ma więc duży wpływ na temperaturę roślin. 

Porady oparte na świetle

Porady oparte na świetle

Willem Valstar udziela porad hodowcom pomidorów w kraju i za granicą. Koncentrują się one na ilości dostępnego światła – naturalnego i sztucznego. Model rozwoju wskazuje najlepszą metodę, jakiej należy użyć w oparciu o warunki lokalne i w ramach dostępnych technologii. 

ReduFuse a uprawa pomidorów

ReduFuse a uprawa pomidorów

Holenderski plantator pomidorów T.W. van Noord dokłada wszelkich starań, by efektywnie wykorzystywać energię i uzyskać bujne plony. Od dwóch lat szkółka pracuje nad nową strategią upraw i oszczędza co najmniej 10 procent gazu ziemnego. 

Trzy sezony z ReduFlex Blue

Trzy sezony z ReduFlex Blue

Gospodarstwo Van den Ende Rozen korzystało z preparatu ReduFlex Blue przez trzy sezony. Sprawdził się idealnie przez dwa pierwsze lata: róże były znacząco dłuższe. 

Chcieć wiedzieć więcej?

Opracowujemy pogłębioną wiedzę w języku angielskim, niemieckim i holenderskim dla hodowców i konsultantów, dając wgląd w klimat i kontrolę światła dzięki naszym produktom.

Możesz określić artykuły, które chcesz otrzymywać. Zawsze możesz zrezygnować z subskrypcji.

ReduSystems® to marka of Mardenkro B.V. Copyright © Mardenkro B.V.