Specjalistyczna wiedza
Mardenkro przedstawia system ReduWizard

Które produkty ReduSystems najlepiej sprawdzą się w mojej sytuacji?
Nakładane na dach szklarni powłoki ReduSystems zapewniają szereg opcji tworzenia wymaganych warunków klimatycznych we wnętrzu szklarni. Niezależnie od tego, czy produkt ma służyć do rozpraszania światła, czy odfiltrowania niektórych kolorów widma świetlnego, oferowane w roku 2015 możliwości są liczne. Wszystkie dostępne opcje sprawiają jednak, że coraz trudniej jest wybrać idealny produkt dla naszej firmy i uprawianego gatunku. Ponadto warunki klimatyczne w południowej Francji znacząco różnią się od tych na Bliskim Wschodzie; w rzeczywistości różnice występują nawet między Paryżem a Niceą.

W ciągu ostatnich 25 lat firma Mardenkro zdobyła bogate doświadczenie w dziedzinie stosowania produktów ReduSystems w różnych warunkach klimatycznych i rozmaitych rodzajach szklarni. Teraz cała ta specjalistyczna wiedza została zaklęta w Kreatorze produktu: ReduWizard. ReduWizard doradzi Ci, których produktów ReduSystems należy użyć, w oparciu o Twoją lokalizację, wykorzystując bazę danych zawierającą dane na temat warunków klimatycznych na całym świecie, na przykład opady, temperatura i statystyka nasłonecznienia. Następnie ReduWizard określi ilość produktu, jakiej należy użyć, by uzyskać żądany efekt w danej szklarni i poda listę cech wybranego produktu ReduSystems. Jeśli ReduWizard zaleci dwa produkty ReduSystems, będzie można porównać wyświetlone wartości i wybrać preferowany produkt.

Po wprowadzeniu adresu e-mail system automatycznie prześle spersonalizowane wskazówki. Indywidualne rozwiązanie można uzyskać kontaktując się konsultantami ds. produktów firmy Mardenkro.

ReduWizard znajduje się w witrynie www.redusystems.pl i działa również na smartfonach i tabletach.


Powrót do przeglądu

Również interesujące


Chcieć wiedzieć więcej?

Opracowujemy pogłębioną wiedzę w języku angielskim, niemieckim i holenderskim dla hodowców i konsultantów, dając wgląd w klimat i kontrolę światła dzięki naszym produktom.

Możesz określić artykuły, które chcesz otrzymywać. Zawsze możesz zrezygnować z subskrypcji.

ReduSystems® to marka of Mardenkro B.V. Copyright © Mardenkro B.V.