Inne produkty

PipePaint

Przedwczesnej korozji rur grzewczych można zapobiegać poprzez ich malowanie. Niestety, wiele produktów zawiera szkodliwe rozpuszczalniki. PipePaint na pewno ich nie zawiera. Jest to idealna farba na bazie wody, skutecznie chroniąca rury grzewcze przed korozją.

Farba PipePaint jest biała i dlatego doskonale odbija światło wewnątrz szklarni, co ma pozytywny wpływ na wzrost roślin. Stosowanie produktu jest łatwe, niezależnie od malowania nim nowych rur lub nakładania kolejnych warstw farby na rury już pomalowane.

Zalety

  • doskonałe pokrycie, szybkie wysychanie i nieizolacyjna biała warstwa farby
  • farba na bazie wody
  • nieszkodliwa dla upraw
  • nie wytwarza oparów i dlatego jest bezpieczniejsza dla ludzi i środowiska
  • odpowiednia do bezpośredniego stosowania na materiałach niepoddanych obróbce
  • oszczędza energię: eliminuje potrzebę zwiększania temperatury wewnątrz szklarni po nałożeniu farby
  • odporna na ścieranie

Sposób użycia

Z powierzchni przeznaczonej do malowania usunąć warstwy rdzy i zanieczyszczeń. Zawartość jednego hoboka o pojemności 15 litrów wystarczy do pomalowania około 1000 - 1200 metrów rur grzewczych (o średnicy 5 cm). PipePaint należy nakładać rękawicą malarską lub wałkiem malarskim. Zdecydowanie najlepsze wyniki uzyskuje się, gdy podczas nakładania Pipepaint temperatura wody w rurach wynosi od 35 do 45oC. Zazwyczaj wystarczy jedna warstwa farby.

Farba PipePaint jest dostępna w 15-litrowych hobokach.

Bezpieczna dla upraw

Niezależne badania, przeprowadzone przez Wydział Agrobilogii i Użyźniania Gleby (ang. Agro-Biological and Soil Fertility Agricultural Research Department, AB-DLO) w Wageningen, zapewniły przekonujące argumenty, że farba PipePaint jest nieszkodliwa dla wrażliwych młodych roślin, gdy jest stosowana zgodnie z instrukcjami podanymi na etykietach i zgodnie z zalecanymi warunkami. Jako rośliny badawcze wykorzystane młodą rzodkiewkę, kalarepę, pomidory i ogórki. Badanie przeprowadzono w warunkach najgorszych możliwych w odniesieniu do praktyk ogrodniczych.

Chcieć wiedzieć więcej?

Opracowujemy pogłębioną wiedzę w języku angielskim, niemieckim i holenderskim dla hodowców i konsultantów, dając wgląd w klimat i kontrolę światła dzięki naszym produktom.

Możesz określić artykuły, które chcesz otrzymywać. Zawsze możesz zrezygnować z subskrypcji.

ReduSystems® to marka of Mardenkro B.V. Copyright © Mardenkro B.V.