Inne produkty

Cool-FX

Latem, przy ciepłej pogodzie, temperatura dachów może przekroczyć nawet 70° C. Podobne nagrzanie dachu powoduje wzrost temperatury w pomieszczeniach znajdujących się bezpośrednio pod nim. Poprzez naniesienie powłoki izolacyjnej Cool-FX na powierzchnię dachu znaczna część promieniowania słonecznego zostaje odbita.

Powierzchnie dachowe pokryte powłoką Cool-FX mogą być nawet od 40°C chłodniejsze od powierzchni dachowych nią nie pokrytych. Temperatura wnętrz może okazać się w efekcie nawet o 7° C niższa, co prowadzi również do zaoszczędzenia poważnej ilości energii.

Cool-FX ściera się równomiernie z upływem czasu, dzięki czemu kolor dachu powraca do pierwotnego odcienia, gwarantując optymalne wchłanianie ciepła w miesiącach zimowych.

Cool-fx został opracowany między innymi dla poniższych zastosowań: 

  • Hale przemysłowe oraz magazyny (galwanizowane, metalowe). 
  • Papa i dachy żwirowe budynków handlowousługowych oraz biurowych 
  • Okna dachowe

Zastosowanie

Rozcieńcz Cool-FX w czystej wodzie w celu uzyskania pożądanego stężenia zgodnie w tabelą poniżej. Wymieszaj całość w celu uzyskania jednolitej cieczy. Preparat naniesiony może zostać zwykłą aparaturą natryskową. Aparaturę natryskową należy po użyciu dokładnie umyć czystą wodą.


(* 1 część Cool-FX z # częściami wody)

Likwidacja

Średni okres ścieralności Cool-FX z uwagi na warunki atmosferyczne wynosi 4 miesiące. Ścieralność zależna jest od warunków atmosferycznych oraz stężenia zastosowanego preparatu. W przypadku powierzchni porowatych okres ścieralności Cool -FX wydłuży się.

Ryzyko zdrowotne

W przypadku styczności preparatu z oczami należy przemyć oczy wodą. W przypadku styczności preparatu z ustami należy skorzystać z porady medycznej.

Środowisko

Nie zawiera składników szkodliwych dla środowiska. Składniki organiczne Cool-FX są biologicznie rozkładalne.

Przechowywanie

Cool-FX dostępny jest w wiadrach o pojemnośći 20 kg i przechowywany musi być w temperaturze powyżej 0°C.

Chcieć wiedzieć więcej?

Opracowujemy pogłębioną wiedzę w języku angielskim, niemieckim i holenderskim dla hodowców i konsultantów, dając wgląd w klimat i kontrolę światła dzięki naszym produktom.

Możesz określić artykuły, które chcesz otrzymywać. Zawsze możesz zrezygnować z subskrypcji.

ReduSystems® to marka of Mardenkro B.V. Copyright © Mardenkro B.V.