Usługi konsultacyjne

Każdy plantator marzy o uzyskaniu najlepszych efektów związanych ze swoimi uprawami. Aby to osiągnąć, konieczne jest stworzenie optymalnych warunków klimatycznych w szklarni. Produkty ReduSystems firmy Mardenkro to doskonałe narzędzie do stworzenia w szklarni idealnego klimatu.

Każda sytuacja jest jednak inna. Różne są też przyczyny stosowania produktów ReduSystems. Krótko mówiąc – niektóre sytuacje wymagają indywidualnego podejścia. Produkty ReduSystems oferuje zespół konsultantów, którzy służą pomocą w specyficznych przypadkach. Wraz z plantatorem próbują zrealizować cele i stworzyć wartość dodaną. Wspiera nas krajowa i międzynarodowa sieć konsultantów ds. upraw, którzy oferują wysokiej jakości usługi także za granicą.

Porady oparte na świetle

Porady oparte na świetle

Willem Valstar udziela porad hodowcom pomidorów w kraju i za granicą. Koncentrują się one na ilości dostępnego światła – naturalnego i sztucznego. Model rozwoju wskazuje najlepszą metodę, jakiej należy użyć w oparciu o warunki lokalne i w ramach dostępnych technologii. 

Trzy sezony z ReduFlex Blue

Trzy sezony z ReduFlex Blue

Gospodarstwo Van den Ende Rozen korzystało z preparatu ReduFlex Blue przez trzy sezony. Sprawdził się idealnie przez dwa pierwsze lata: róże były znacząco dłuższe. 

Chcieć wiedzieć więcej?

Opracowujemy pogłębioną wiedzę w języku angielskim, niemieckim i holenderskim dla hodowców i konsultantów, dając wgląd w klimat i kontrolę światła dzięki naszym produktom.

Możesz określić artykuły, które chcesz otrzymywać. Zawsze możesz zrezygnować z subskrypcji.

ReduSystems® to marka of Mardenkro B.V. Copyright © Mardenkro B.V.