Zespół

Firma Mardenkro od ponad 25 lat prowadzi badania i tworzy rozwiązania, które pozwalają plantatorom uzyskać jeszcze większą kontrolę nad warunkami klimatycznymi w szklarniach. Jako firma, która stworzyła ReduSol, pierwszy preparat zacieniający, który łączy dużą wytrzymałość na zużycie z łatwością usuwania, na przestrzeni ostatnich dziesięcioleci Mardenkro przesuwała granice i wprowadzała na rynek nowe produkty. W roku 2004 nastąpiła premiera rynkowa ReduHeat, preparatu, który pozwala plantatorom w jak największym stopniu wykorzystać działanie światła zapewniającego wzrost roślin (PAR); zdobył on nagrodę za innowacyjność podczas międzynarodowych targów Horti. W roku 2011 firma Mardenkro znów zdobyła nagrodę za innowacyjność, tym razem dzięki preparatowi ReduFuse, zapewniającemu optymalne rozproszenie światła w szklarni. W tym samym roku zabraliśmy do domu także nagrodę przyznawaną przez prasę.

Mardenko to niezawodny zespół dystrybutorów, dostarczających nasze produkty w ponad 55 krajach. Nasze filie znajdują się w Holandii, Kanadzie, Japonii i Chinach; zatrudniamy około 25 osób.

Aby przesłać nam pytania, uzyskać dodatkowe informacje lub porady, należy skontaktować się z nami wypełniając:

Formularz kontaktowy

Osoby odpowiedzialne za kontakty
Poniżej można znaleźć nazwiska członków zespołu Mardenkro w Holandii, którzy posłużą pomocą, dzięki której będzie można uzyskać lepsze plony:


Twój menedżer ds. obsługi klient

Jelle Hoogland

Jelle Hoogland

+31 6 30 38 12 46
jelle@mardenkro.com

Mardenkro B.V.
P.O. Box 280
5110 AG Baarle-Nassau
Niderlandy

Twój menedżer ds. sprzedaży

Barry Zuidgeest

Barry Zuidgeest

+31 6 29 51 18 80
barry@mardenkro.com

Mardenkro B.V.
P.O. Box 280
5110 AG Baarle-Nassau
Niderlandy


Miejscu sprzedaży

Mardenkro posiada rozbudowaną sieć placówek na całym świecie. Ściśle współpracujemy z tych doświadczonych dystrybutorów w dowolnym miejscu na świecie, aby zaoferować nasze sprawdzone produkty i specjalistyczne rozwiązania z wartością plonu.

Największa Podaj swoją lokalizację i znaleźć najbliższe ReduSystems sprzedaży detalicznej. Największa Chcesz się skontaktować? Kliknij na detalisty do wyboru!

Chcieć wiedzieć więcej?

Opracowujemy pogłębioną wiedzę w języku angielskim, niemieckim i holenderskim dla hodowców i konsultantów, dając wgląd w klimat i kontrolę światła dzięki naszym produktom.

Możesz określić artykuły, które chcesz otrzymywać. Zawsze możesz zrezygnować z subskrypcji.

ReduSystems® to marka of Mardenkro B.V. Copyright © Mardenkro B.V.